Drogový Kufr

Kufr

Plášť a konstrukce kufru jsou vyrobeny z hliníku, který kvůli zvýšení odolnosti je vroubkovaný s výklopným uzamykatelným víkem. Díky odolnému materiálu, ze kterého je vyroben, je imunní vůči nárazům a opotřebení při dlouhodobějším užívání. Vnitřek kufru je po stranách vypolstrovaný měkkým tvarovaným molitanem, který chrání vložené polyetylenové vložky s atrapami proti poškrábání.

Blistry - polyetylenové vložky

Obsahem kufru jsou 4 tematické blistry:

  • KONOPNÉ DROGY A TĚKAVÉ LÁTKY
  • STIMULANCIA, TANEČNÍ DROGY A PSYCHOFARMAKA
  • OPIÁTY A HALUCINOGENY
  • POMŮCKY A DRUHY BALENÍ

Blistry jsou lisovány z čirého a odolného polyetylénu. V blistru jsou prolisy, ve kterých jsou uloženy atrapy drog a ostatních aplikačních pomůcek. Blistry jsou, díky vložené a oboustranně potištěné vložce, oboustranně pozorovatelné. To umožňuje vytvářet vždy minimálně dvě jazykové mutace na jednom blistru. Po obvodu je blistr tepelně hermeticky svařen. Tento nerozebíratelný spoj znemožňuje narušení obsahu vzdušnou vlhkostí a znesnadňuje případné poškození nebo zneužití atrap.

Atrapy drog, jejich balení a aplikačních pomůcek

Atrapy jsou vyrobeny zásadně ze zdraví neškodných matriálů. V celém obsahu kufru není jediná skutečná návyková látka s výjimkou produktů konopí.