Drogový Kufr

Aktuality

Cena pro rok 2016

Cena jednoho drogového kufru je pro rok 2016 i nadále CZK 9.510,- nebo EUR 360,- , tedy stejně jako v roce 2015. Vzhledem k tomu, že nelze odhadnout vývoj cen jednotlivých vstupních komponentů, stejně jako nelze odhadnout vývoj kurzů měn, vyhrazujeme si právo cenu v průběhu roku změnit.

Změna mutací v jednom

Po zkušenostech z let 2012 – 2015 jsme na rok 2016 připravili aktualizovanou verzi blistrů, které obsahují hned 4 jazykové mutace. To znamená, že při prohlížení jednoho blistru máte možnost vidět popisky ve čtyřech jazycích. Těmito jazyky jsou čeština, slovenština, němčina a angličtina. Tyto vylepšené blistry jsou v zařazeny do distribuce od ledna 2016.

Prahou se šíří nové drogy. Prodávají se přes internet a mohou i zabít

Mezi pražskými uživateli drog se šíří nové syntetické drogy. Vyrábí se v Číně či Indii a nikdo předem neví, jaké látky vlastně budou obsahovat a zda člověku neublíží. Navíc je lze jednoduše koupit na internetu. Podle kriminalistů ročně zemře v Praze kvůli drogám třicet až čtyřicet lidí. Zda jednou z obětí byla i studentka, která před dvěma týdny zemřela přímo na maturitním plese, musí potvrdit toxikologický rozbor. Údajně požila extázi.

Série pro léto 2013

Série drogových kufrů připravovaných pro závěr školního roku bude připravena k distribuci 26. 3. 2013. V rámci této série jsme nad rámec obdržených objednávek připravili 18 kufrů, které jsou připraveny k okamžitému odběru. Doporučujeme zaslat objednávku co nejdříve. V případě, že se na vás z této jarní produkce nedostane, zahájili jsme přípravu další série kufrů, která bude k distribuci v září 2013 (na začátek školního roku).

Cena jednoho kufru pro letošní rok zůstane stejná, za jeden vzorník - 9510,- Kč (pro SR € 375,-). Tato cena je včetně 21% DPH a poštovného včetně pojištění.

Snížili jsme cenu drogového kufru

Po dokončení a distribuci první série jsme mohli provést kontrolu skutečných nákladů a porovnat tak skutečnost s původním rozpočtem. Dalším milým faktorem byly příspěvky od sponzorů. Někteří dodavatelé nám poskytli komponenty do vzorníku zcela zdarma nebo za symbolické ceny. Takže výsledkem je to, že pro druhou sérii můžeme stanovit cenu 9 510,- Kč za kus. Původní rozpočtovaná cena byla stanovena na 9 800,- Kč. Další zlevňování bohužel nelze očekávat, naopak. Obáváme se celkového zdražení v roce 2013, které se pravděpodobně dotkne i naši subdodavatelů.